چهارشنبه 29 شهریور 1402
تیتر اخبار :
  • Ad

فاز عملیاتی شبکه ملی اطلاعات در سال آینده اجرا خواهد شد

ارسال شده در 9 شهریور 1393 | دسته‌بندی: اخبار ، عمومی

شبکه ملی اطلاعات از سال آینده وارد فاز عملیاتی می‌شود و خدمات باند پهن تلفن ثابت برای ارائه خدمات به مردم در نیمه دوم سال‌جاری اجرایی می‌شود.

علی‌اصغر عمیدیان با اشاره به عملکرد حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در یک سال گذشته گفت بر اساس دیدگاه کلی که در دولت وجود دارد، تاکنون توجه خاصی به حوزه ارتباطات به عنوان یک زیرساخت اصلی و اساسی در کشور شده است.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: آنچه که در گذشته مورد توجه قرار نگرفت تا زیرساخت‌های لازم برای بخش خصوصی فراهم شود و بتواند زمینه خدمت‌گذاری با کیفیت و با قیمت مناسب را به مردم ارائه دهد در دولت یازدهم اجرایی شد و ادامه پیدا کرد.

وی تأکید کرد: باید شبکه ملی اطلاعات بر اساس تأکیدات صورت گرفته و اصولی که در شورای عالی فضای مجازی به تصویب می رسد در سال آینده وارد فاز عملیاتی شود.

باتوجه به نیاز و به منظور توسعه خدمات باند پهن، وزارت ارتباطات در دو بخش ثابت و همراه طرح استراتژی راهبردی پهن‌باند را مبتنی بر نیازهای جامعه طراحی کرده و در کمیسیون تنظیم مقررات اصول توسعه آن را به تصویب رسانده که امیدواریم در نیمه دوم سال جاری این خدمات در کشور ارائه شود.

برچسب ها : شبکه ملی اطلاعات
بازدیدها : 1309

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

فروش ویژه

آخرین مقالات

  • Ad