یکشنبه 26 شهریور 1402
تیتر اخبار :
  • Ad

ارائه نخستین پچ پنل POE در ایران

ارسال شده در 27 مرداد 1393 | دسته‌بندی: اخبار ، عمومی
مجله فارسی هاستینگ فاهومگ

به گزارش آفتانا به نقل از دیدبان آی‌تی، نخستین پچ پنل ترکیبی ۳۲ پورتی که دارای ۱۶ پورت POE است، توسط شرکت ای‌کوییپ تولید و در ایران و جهان عرضه می گردد.

این پچ پنل با ترکیب ۱۶ پورت دیتا و ۱۶ پورت ترکیبی دیتا و پاور که به آن POE گفته می شود انتخاب بسیار مناسبی جهت سازمان‌ها و مراکزی است که نیازمند راه حلی آسان و ارزان برای تامین توان مصرفی تجهیزات خود هستند، می‌باشد.

این پچ پنل که در اندازه 1U طراحی شده، به آسانی در رک جای می گیرد و با حداقل فضایی که اشغال می کند، می تواند برق مورد نیاز همه تجهیزات داخل رک را تامین کند. ضمن آنکه برای سازمان ها و شرکت هایی که نمی‌خواهند از سوییچ‌های POE جداگانه استفاده کنند، این راهکار ویژه‌ ای‌کوییپ مناسب خواهد بود.

در صورت اتصال پورت‌های این پچ پنل توان ۱۳ واتی و در صورت اتصال کمتر از پنج پورت توانی ۳۰ واتی ارائه خواهد داد.

همچنین این محصول به طور همزمان با ارائه پورت های دیتا و POE تامین کننده ارتباط داده‌ای و توان مصرفی تجهیزات شبکه می‌باشد. بدین ترتیب تجهیزاتی همچون سوییچ و روتر می توانند ازپورت های دیتا جهت ارتباط با شبکه استفاده کنند. همزمان تجهیزاتی که به غیر از دیتا نیازمند توان مصرفی هستند همچون دوربین های نظارتی، اکسس پوینت ها و یا تلفن های آی پی می توانند با استفاده از پورت های POE و بدون نیاز به برق و یا منبع تغذیه جداگانه، به آسانی به شبکه متصل شوند.

مدل دیگری از همین پچ پنل‌ها با امکان ارائه برق و توان مصرفی روی پورت‌های خود می‌توانند به تنهایی تامین کننده برق مصرفی برای تجهیزاتی مانند انواع دوربین، تلفن آی پی، اکسس پوینت ها و سایر تجهیزاتی باشند که باید بدون کابل کشی جداگانه و یا استفاده از آداپتور به برق دسترسی داشته باشند.

 

برچسب ها : POE , ارائه نخستین پچ پنل POE در ایران
بازدیدها : 2758

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

فروش ویژه

آخرین مقالات

  • Ad