شنبه 6 خرداد 1402
تیتر اخبار :
  • Ad

انتشار نسخه جدید نرم‌افزار ابری پاندا

ارسال شده در 27 مرداد 1393 | دسته‌بندی: اخبار ، امنیت ، عمومی
مجله فارسی هاستینگ فاهومگ

نرم افزار Panda Cloud Office Protection، نخستین نسل نرم افزارهای امنیت ابری شبکه در جهان است و فضای ابری مورد نیاز برای کنسول مدیریت آن با تدابیر امنیتی بالا تحت حفاظت و مراقبت قرار دارد.

قابلیت‌های مهم این نرم‌افزار عبارتند از: قابلیت توزیع در شبکه های بدون اینترنت، قابلیت نصب در محیط های مجازی، قابلیت کنترل دسترسی های سازمانی به اینترنت، کنترل تمام پورت های ارتباطی سیستم ها (Device Control)، سیستم اختصاصی پیشگیری از نفوذ، شناسایی و پوشش حفره‌های امنیتی جدید (Zero-day)، وجود یک موتور قدرتمند  ضد بدافزار برای شناسایی ویروس‌های پیشرفته و جدید.

شرکت پاندا سکیوریتی، تولید کننده نرم افزارهای حرفه ای امنیت شبکه، جدیدترین نسخه از نرم افزار ابری Panda Cloud Office Protection را منتشر کرده است.

به گفته ایمن رایانه پندار، شرکت پاندا سکیوریتی نسخه جدید نرم افزار Panda Cloud Office Protection را در پاسخ به نیازهای جدید مدیران شبکه‌های سازمانی طراحی و منتشر کرده است و امکانات بیشمار آن می تواند هر نوع شبکه سازمانی در هر اندازه و مقیاس را پوشش دهد.

تغییرات شکل گرفته در نسخه جدید شامل بهسازی کنسول مدیریتی نرم‌افزار برای ارتباط بهتر و سریع‌تر با مدیران شبکه، تغییرات اساسی در نحوه گزارش‌دهی نرم‌افزار به منظور افزایش کنترل سرورها و سیستم‌های سازمانی و نیز افزودن یک لایه امنیتی جدید تحت عنوان Panda Cloud Cleaner می‌باشد.

Cloud Cleaner، ابزار پاکسازی ابری پاندا، قدرتمندترین نرم افزار موجود برای حذف آلودگی های سخت و پیچیده کامپیوتری است. مدیران شبکه با استفاده از آن می توانند سیستم های آلوده و مشکوک را از شبکه خارج و به صورت جداگانه ویروس یابی، پاکسازی و ترمیم کنند.

برچسب ها : Panda Cloud Cleaner , Panda Cloud Office Protection , انتشار نسخه جدید نرم‌افزار ابری پاندا
بازدیدها : 1415

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

فروش ویژه

آخرین مقالات

  • Ad