دوشنبه 13 آذر 1402
تیتر اخبار :
  • Ad

انتشار چهار بروزرسانی از مایکروسافت در نهم سپتامبر

ارسال شده در 16 شهریور 1393 | دسته‌بندی: اخبار ، عمومی
مجله فارسی هاستینگ فاهومگ

به گزارش سازمان فناوری اطلاعات ایران، سه‌شنبه هفته جاری یعنی نهم سپتامبر2014 چهار بروزرسانی از شرکت مایکروسافت منتشر خواهد شد که یکی از آنها در رده امنیتی حیاتی قرار دارد.
بروزرسانی حیاتی مشکل یا مشکلاتی را درباره IE در تمامی نسخه‌های ویندوز پوشش می‌دهد. این بروزرسانی در سیستم‌های کلاینت ویندوز در رده حیاتی و در سیستم‌های سرور ویندوز در رده متوسط دسته‌بندی شده است. این مشکلات احتمالاً در سرور ویندوز با استفاده از پیکربندی امنیتی پیشرفته تخفیف می‌یابند.
دو بروز رسانی دیگر در رده امنیتی مهم قرار گرفته و ویندوز را تحت تأثیر قرار می‌دهند. یکی از آنها به طور خاص .NET Framework را در تمامی نسخه‌های ویندوز (به جز نسخه‌های غیر R2 ویندوز سرور 2008) تحت تأثیر قرار می‌دهد و می‌تواند منجر به انکار سرویس گردد. بروزرسانی دیگر ویندوزهای 8.x، RT و سرور 2012 را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
به‌روز رسانی آخر نیز یک نقص امنیتی انکار سرویس را در Lync Server 2010 و Lync Server 2013 ترمیم می‌کند و در رده امنیتی مهم قرار گرفته است.
مایکروسافت همچنین یک نسخه جدید از ابزار Windows Malicious Software Removal Tool عرضه خواهد کرد و تعدادی بروز رسانی غیر امنیتی نیز برای نسخه‌های مختلف ویندوز منتشر خواهد نمود. برخی شرکت‌های دیگر مانند Adobe نیز این روز را برای بروز رسانی امنیتی محصولات خود انتخاب کرده‌اند.

برچسب ها : microsoft , microsoft update
بازدیدها : 1303

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

فروش ویژه

آخرین مقالات

  • Ad