یکشنبه 12 آذر 1402
تیتر اخبار :
  • Ad

مجوز LTE برای شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت پرسرعت

ارسال شده در 20 مرداد 1393 | دسته‌بندی: اخبار ، عمومی

LTE مخفف کلمات Long Term Evolution و به معنی تحول طولانی مدت است. LTE فناوری‌ای است که به راحتی و خیلی ساده بر روی بستر ارتباطی انتشار می‌یابد و در مسافت‌های طولانی، سرعتی بالا و با تاخیر کم ارائه می‌دهد.

لطف‌الله سبوحی قائم مقام رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد: در پروانه جدید شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت امکان ارائه مجوز LTE برای این دسته از شرکت‌ها دیده شده است.

به منظور صرفه‌جویی و عدم تحمیل هزینه به اپراتورها، رویکردها در اعطای پروانه به اپراتورها، سرویس محوری بوده و با توجه به این رویکرد، اپراتورها می‌توانند خدمات نسل‌های بالاتر را به مردم ارائه کنند.
سبوحی  بیان داشت که شرکت های PAP می توانند با تشکیل کنسرسیوم مجوز LTE را دریافت کنند و در واقع به دلیل کمبود منابع فرکانسی، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به شرکت‌های PAP توصیه می‌کنند تا با ادغام و تشکیل کنسرسیوم بتوانند به صورت بهینه از شبکه‌های رادیویی و فناوری‌های جدید بهره مند شوند.
وی گفت سازمان تنظیم مقررات، در ارائه مجوزهای خود بر توسعه خدمات چند رسانه ای بربستر شبکه‌های ارتباطی تاکید داشته و راه را برای رسیدن به این منظور هموار می کند.
قائم مقام رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تصویب پروانه شرکت‌های PAP را یک کار کارشناسی و تخصصی دانست و گفت: به احتمال زیاد پروانه‌ها تا پایان شهریور ماه نهایی و به شرکت ها اعطا می شود.

برچسب ها : اینترنت پرسرعت , مجوز LTE
بازدیدها : 1673

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

فروش ویژه

آخرین مقالات

  • Ad