دوشنبه 13 آذر 1402
تیتر اخبار :
  • Ad

اظهارات دکتر عبدیان در خصوص بی‌توجهی برخی شرکت‌ها به مصوبات رگولاتور

ارسال شده در 24 آذر 1393 | دسته‌بندی: عمومی ، گزارشات
مجله فارسی هاستینگ فاهومگ

دکتر علی اصغر عمیدیان -رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی- در آخرین نشست خبری خود به عنوان مجری و نهاد مقررات گذار در حوزه ICT در خصوص بی توجهی به برخی مصوبات این نهاد صحبت کرده‌است.

عمیدیان در این نشیت گفته‌است: « اکنون اگر در برخی مواقع مصوبات ما اجرایی نمی شود این‌طور نیست که برای شرکتی که مصوبه را اجرایی نکرده کف بزنیم قطعا ما جریمه‌هایی را برای این شرکت‌ها در نظر داریم و آنها ملزم به پرداخت جریمه می‌شوند “اما گاه براساس درآمد شرکت‌ها برای آنها اجرای مصوبات از نظر اقتصادی صرفه ندارد.»

اشان در ادامه افزوده‌اند: «چون اجرای برخی مصوبات به نفع اقتصادی شرکت‌ها نیست آنها از اجرا امتناع می‌کنند! این که شرکتی احساس کند چون مصوبه ای منافع مالی ایشان را در نظر نگرفته می‌توانند به راحتی از اجرای آن سرباز زده و هر زمان به صلاح دیدند آن را به اجرا درآورند.»

این که چرا سازمان مجری قانون اینگونه بی‌توجهی به مصوبات خود را توجیه می‌کند بسیار جای تعجب دارد. جالب‌تر آنکه ایشان در همین نشست به تهدید قاچاقچیان مخابراتی کشور بسنده کرده است. به هر حال زمانی که با قاچاقچی اینگونه برخورد می‌شود، شرکت‌هایی که مصوبات رگولاتوری را رعایت نمی‌کنند نیز باید انتظار چنین اظهارات و برخوردی را داشت.(منبع: موبنا)

برچسب ها : ICT , دکتر عمیدیان , رگولاتوری ایران , مجری و نهاد مقررات گذار در حوزه ICT , مصوبات ICT
بازدیدها : 1711

نظرات شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

فروش ویژه

آخرین مقالات

  • Ad